Широкоформатний продукція - це ідеальний інструмент для маркетингових та рекламних акцій, просування послуг і товарів.

Переваги такого методу виробництва продукції очевидні:

- Універсальність: використовувати спосіб друку можна для будь-яких завдань;

- Яскравість: постери, стенди, плакати, інформаційні панно та інші види продукції виходять насиченими, що запам'ятовуються;

- Презентабельність: імідж компанії значно підвищується, а відгук від її рекламних заходів зростає.

- Масштабність: розмір зображення обмежений тільки уявою замовника (від А2 формату до величезних брендмауерів 50х20м і більше)

Саме широкоформатний друк дозволяє привернути увагу потенційного клієнта, зацікавити його і схилити до здійснення покупки. Це ідеальне рішення для будь-яких клієнтів, будь то роздрібна торгівля, продажу туристичних послуг, соціальні завдання, політичні кампанії.

Широкоформатний друк призначений для виготовлення зовнішньої реклами, із використанням різних матеріалів. Основними матеріалами для широкоформатного друку є сітка, папір, банерні тканини, самоклеюча плівка, пластики, текстиль та холст.

Банерна тканина. Складається з вінілового покриття і міцної полімерної сітки. Стійкість тканини надає внутрішня сітка, а довговічність забезпечується за рахунок вінілової поверхні.

Банерна сітка. Спеціальний матеріал, посилений ПЕ ниткою. Застосовується для друку широкоформатних зображень великих розмірів - брендмауерів. Використовується для декорування фасадів будівель, виготовлення декорацій, для оформлення виставкових стендів та торгових точок.

Папір. Часто використовується для розміщення реклами на коротких термін на рекламних щитах, тумбах, сіті-лайтах. Постерний папір має різну ступінь прозорості, зносостійкості і водостійкості.

Самоклеюча плівка. Даний широкоформатний матеріал наноситься на тверду основу з пластику, металу, композиту або скла. Рекламна інформація на плівках відмінно підходить для реклами на транспорті, точках продажу, вітринах табличках. Існує також метод широкоформатного друку на пластику або плівках без клейової основи.

Потрібна консультація? Телефонуйте прямо зараз!

+38 050 434 50 90 (viber)

+38 050 425 89 00 

+38 050 425 89 01