Реклама в громадському транспорті використовують для різних цілей. Це чудовий варіант для зміцнення іміджу відомих компаній, просування нових марок, інформування про акції, товари і події.

Хочете знати, як такий варіант якісної реклами допоможе Вам досягти бажаного ефекту? 
Рекламні елементи в транспорті постійно переміщаються по місту, тому їх бачать люди з різних районів міста і області. Хочете охоплення усієї міста чи області - виберіть кілька маршрутів!
Реклама доступна протягом усього дня і контактує з усіма учасникми дорожнього руху - як на самих пасажирів автобусів чи тролейбусів, так і на інших водіів, пішоходів, велосипедистів. 
Важливо правильно підібрати для неї місце. У першому випадку - всередині автобуса, в другому - на бортах, враховуючи, що лівий борт частіше бачать водіі, а правий - пішоходи. А ось задній борт маршрутки бачать практично всі. 
У потенційних клієнтів буде час познайомитися з Вашою пропозицією. Вони зможуть записати телефон, адреса, e-mail і інші дані, які Ви вкажете, або просто зняти Ваші контакти на камеру мобільного пристрою.
Багатьом пасажирам нічим зайнятися під час поїздки, тому вони будуть вивчати рекламу, навіть якщо не планували цього робити. 
У водіїв, які стоять в пробці, мимоволі зупиняють погляд і на Вашу рекламу. 
Узгодження типу і варіантів розміщення контенту на транспортних засобах займає у нас небагато часу.
Ми надаємо попередній список можливих маршрутів протягом одного дня. Надрукуємо і поклеємо рекламу протягом 5 днів 
У фахівців нашої компанії великий досвід у вирішенні таких завдань, тому вони зможуть запропонувати найкращий варіант, який підійде саме для вирішення Ваших завдань.
Досить втрачати клієнтів через відсутність ефективної реклами - Замовте наші послуги прямо зараз!
Як ми створюємо рекламу на транспорті?
Замовляйте рекламу на транспорті в Івано-Франківську в рекламному агенстві Грінлайн, Ви отримуєте результат під ключ і отримуєте якісний прогнозований результат.
Складання плану кампанії. З урахуванням специфіки цільової аудиторії і Вашої пропозиції визначаємо територіальне охоплення кампанії (райони, маршрути), які забезпечить максимальний контакт реклами з потенціальними покупцями.
У медіаплані будуть вказані: ціна розміщення, розмір рекламного поля, вартість друку і прокату, карта з нанесенними на неї маршрутами обраних автобусів. Підбір місць для показу. Визначаємо локацію матеріалів, яка забезпечить ефективну дію на потрібну категорію цільової аудиторії: пасажирів, пішоходів, автомобілістів.
Розміщення реклами на транспортному засобі буває: • внутрісалонним (на вікнах, дверях і стінах в громадському транспорті) • зовнішнім (брендування бортів автобусів і маршруток).
Виготовлення та розміщення. Створюємо оригінальний макет (або допрацьовуємо при необхідності Ваш ескіз), адаптуємо його під специфічний розмір автобуса і висилаю на узгодження. Потім організуємо друк рекламної продукції (наклейок, фігурних стікерів та інших елементів) і професійний монтаж, щоб кожен елемент був на своєму місці.
Замовити рекламу на транспорті в Івано-Франківськуі дізнатися її вартість Ви можете прямо зараз - зателефонуйте або залиште заявку онлайн.