Організовуєте рекламний захід? Вам необхідно презентувати вашу компанію?

Потрібна ефективна реклама на виставці, презентації чи семінарі? Тоді ми вам допоможемо. У нас ви можете орендувати будь-виставкове обладнання: інформаційні, рол-ап, pop up, банерні стенди, промостойки, брендволи і багато іншого.

Якщо вам знадобилося одноразово провести рекламний захід, презентацію, інший важливий «event» - орендуйте необхідне обладнання саме у нас. Це дозволить вам:

 - Провести рекламну компанію на вищому рівні, з використанням сучасного обладнання. - Заощадити кошти, адже оренда обладнання дешевше, ніж його виготовлення чи покупка.

- Використовувати кілька видів обладнання одночасно.

- Оренда мобільних стендів допоможе вам зробити рекламний захід презентабельним, яскравим, незабутнім, а головне, ефективним. Адже всі ми знаємо, що мета і головне завдання будь-якої реклами - залучення клієнтів, а в кінцевому результаті - отримання прибутку.

 Доступна ціна. Багато молодих компанії не можуть дозволити собі виготовлення рекламного обладнання, яке необхідно вже на початковій стадії побудови бізнесу, так як виготовлення коштує значно дорожче. Оренда мобільних стендів - недорогий варіант, який доступний для будь-якої, навіть молодий фірми. Оренда виставкового обладнання в Івано-Франківську та Львові - послуга, яка стає популярнішою з кожним днем. Це доступно, недорого, ефективно і практично! Наше виставкове обладнання легко збирається і розбирається без використання будь-яких інструментів, воно мобільне і транспортується в автомобілі. Ми пропонуємо вам за прийнятну суму орендувати стенди для виставки. Дегустація, презентація, семінар, конференція, виставка - це лише короткий перелік заходів, для яких вам можуть знадобитися промостойки, банерні конструкції, pop, fold up стенди та інша продукція нашої компанії. Оптимальне співвідношення ціни і якості - наша відмінність. У нас ви зможете отримати на час обладнання, яке виготовлене із сучасних і високоякісних матеріалів, що забезпечує його надійність. Всі конструкції відрізняються міцністю, при цьому вони не мають велику вагу. Наша компанія пропонує вам орендувати виставкове обладнання відмінної якості в Івано-Франківську - недорого, ефективно, зручно!