Облицювання фасадів композитом. Облицювання будівель композитом.

Облицювання фасадів композитом необхідне при виготовленні та монтажі навісних вентильованих фасадів в Івано-Франківську та області.

Алюмінієві композитні панелі (АКП) чудово виділяють фасади будівель різної висотності та конфігурації за рахунок того, що з композиту можна втілити будь-яку задумку архітектора чи дизайнера.

Обшивка фасадів композитом, вважається різновидом навісних фасадів будівель. Композит дозволять створити гарний та милий зовнішній вигляд будь-якій будівлі та споруді у місті.

Також композит надає особливість цьому будинку. Слід зазначити, що композит це листовий матеріал і з аркуша вирізуються і виробляються звані фасадні касети, які можна виготовити різної форми. Серед різноманітності ринку фасадних матеріалів композитні алюмінієві панелі мають низку переваг.

Вони бездоганний і привабливий зовнішній вигляд, відмінна якість і здатні вирішувати будь-які дизайнерські вимоги. Також вони залучають клієнтів своїми вигідними їм цінами. Якщо порівняти композитні алюмінієві панелі з аналогічними матеріалами для оздоблення фасадів, вони відрізняються рядом переваг:

• Перше – довговічність. Це досягається тим, що вони мають багатошарове покриття фарби та лаку, яке завдають із застосуванням промислових технологій шляхом термічного запікання. Такі панелі не схильні до різких спадів температури і клімату, зберігають свій природний колір.

• Цей композит складається з декількох шарів, між якими є композиційний полімерний матеріал. Такі фасадні матеріали мають високі фізико-технічні властивості. Дана якість дозволяє виготовляти їх необхідної довжини.

• За своєю масою вони дуже легкі, натомість відрізняються певною міцністю. Це дозволяє випускати такі панелі великих розмірів. Їх легко встановити на будь-яку площину. Їх легко зігнути по радіусу та виготовляти будь-яких геометричних фігур. Такі композитні панелі легко монтувати при вирішенні певних дизайнерських та архітектурних фантазій.

• Головна їхня перевага у ціні. Вона не перевищує ціни аналогічних матеріалів для оздоблення  фасаду.

Їхня довга служба та неперевершений естетичний вигляд будівлі – головні переваги такого виду оформлення фасаду. Алюмінієві панелі можна просто і за короткий час монтувати, не дивлячись на складність погоди та клімату. Композит часто називають екобондом.