Широкоформатний продукція - це ідеальний інструмент для маркетингових та рекламних акцій, просування послуг і товарів.

Переваги такого методу виробництва продукції очевидні:

- Універсальність: використовувати спосіб друку можна для будь-яких завдань;

- Яскравість: постери, стенди, плакати, інформаційні панно та інші види продукції виходять насиченими, що запам'ятовуються;

- Презентабельність: імідж компанії значно підвищується, а відгук від її рекламних заходів зростає.

- Масштабність: розмір зображення обмежений тільки уявою замовника (від А2 формату до величезних брендмауерів 50х20м і більше) 

Саме широкоформатний друк дозволяє привернути увагу потенційного клієнта, зацікавити його і схилити до здійснення покупки. Це ідеальне рішення для будь-яких клієнтів, будь то роздрібна торгівля, продажу туристичних послуг, соціальні завдання, політичні кампанії. 

Широкоформатний друк призначений для виготовлення зовнішньої реклами, із використанням різних матеріалів.

Основними матеріалами для широкоформатного друку є сіткапапірбанерні тканини, самоклеюча плівкапластикитекстиль та холст.

Банерна тканинаСкладається з вінілового покриття і міцної полімерної сіткиСтійкість тканини надає внутрішня сіткаа довговічність забезпечується за рахунок вінілової поверхні

Банерна сіткаСпеціальний матеріалпосилений ПЕ ниткоюЗастосовується для друку широкоформатних зображень великих розмірів - брендмауерівВикористовується для декорування фасадів будівельвиготовлення декораційдля оформлення виставкових стендів та торгових точок.

ПапірЧасто використовується для розміщення реклами на коротких термін на рекламних щитахтумбахсіті-лайтахПостерний папір має різну ступінь прозоростізносостійкості і водостійкості.

Самоклеюча плівкаДаний широкоформатний матеріал наноситься на тверду основу з пластикуметалукомпозиту або склаРекламна інформація на плівках відмінно підходить для реклами на транспортіточках продажувітринах табличках.

Існує також метод широкоформатного друку на пластику або плівках без клейової основи.